ABC Koleji Spor Kulübü

  • ABC Koleji Spor Kulübü

ABC Koleji Spor Kulübü Hakkında

Hakkımızda


Kuruluşumuzdan itibaren gerek eğitmen kadromuz gerekse de yönetim olarak yetiştirdiğimiz çocuklara örnek olduğumuzun bilincinde olarak, daima dürüst, şeffaf, adil ve sevgi dolu olmaya özen göstermekteyiz. Davranışlarımızı ve karakterlerimizi örnek alan çocuklarımıza bu yönde bir eğitim aşılamakta ve eğitim kadromuzu da bu yönde oluşturmaktayız.

Özellikle günümüzde yaşadığımız çevrede yabancılaşan insanların birbirlerine karşı güven eksikliğinin bol olduğu bir ortamdayız.Geleceğimizin teminatı ve en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın güvenli, huzurlu ve kaliteli bir ortamda birbirleriyle arkadaşça anlaşarak yaşayabilmelerini sağlamak için çalışma koşullarımızı her zaman sorgulamaktayız.Kulüp olarak, yaptığımız bütün aktivitelerimizde bu ortamı oluşturmak, kamplarda ve antrenman salonlarında iş ortaklarımızı buna göre seçmek bizim başlıca görevlerimizdendir.

Takım sporlarında başarmak için takım olabilmek gerekir.Bunun için görev bilinci, iş bölümü yapmak, paylaşmak, planlı ve programlı çalışmak, organize olabilmek gibi kavramları ekibimizle birlikte öğrencilerimize aşılamaktayız.

Yaptığımız işin tek başına değil de paylaşarak daha kolay ve daha başarılı olduğunu göstermenin ileriye yönelik paylaşımcı ve işbirlikçi bir ülkede yaşamak için önemli bir adım olduğunun farkındayız.

Ekip olarak, kuruluşumuzdan bugüne devamlı olarak ilerleyen ve yenilikleri takip eden, her zaman çalışan “işleyen demir pas tutmaz” mantığını benimseyen bir yapıda olmaya özen göstermekteyiz.


Ayrıca bu çalışmanın yanında siz ebeveynlerimizin ve tabiki çocuklarımızın memnuniyeti bizim çalışma isteğimizi artırmaktadır.Ekibimiz, “mutlu aile” profilini yaratmanın ne derece önemli olduğunun gayet bilincindedir.Aktivitelerimize karşı gün geçtikçe artan talebin en önemli sebeplerinden biri de ailelerimizin ve çocuklarımızın mutluluğudur.Bu mutluluğu kulübümüzün tanıtımında ve başarıya giden yolda en önemli referanslardan biri olarak görmekteyiz.

Bu sebepten yaptığımız bütün organizasyonlarda ve verdiğimiz bütün hizmetlerde ailelerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.Ailelerimizin hiçbiri bizim için bir müşteri olarak görülmemektedir.

Bütün bu sebeplerden dolayı ne kadar büyük bir sorumluluk taşıdığımızın farkında olarak, cumhuriyetimizin neferlerini yetiştirmek için ulu önderimiz ATATÜRK’ün “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur” sözünü benimsemiş bireylerin yetiştirilmesinde katkı sağlamak için ABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ'nde bulaşalım.

2013 Ankara Basketbol İl Temsilciliği Madalya Töreni

 24/09/2013 (11)

2013 Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası

 24/09/2013 (3)

2013 sezon sonu ABC Spor Kulübü töreni

 24/09/2013 (19)

ABC Spor - Fenerbahçe Ülker

 15/02/2013 (48)

Türkiye Şampiyonası Yarı final elemeleri (Trabzon)

 13/03/2013 (25)

Yıldız B Milli Takım SeçmeleriSatılık ve Kiralık Emlak Ekle
Bilgiler
ABC Koleji Spor Kulübü
ABC Koleji Spor Kulübü
Telefon Telefon (553) 350 7050
Telefon Telefon(542) 395 7345
Adres Kodu Adres: Eryaman 4. Etap Şehit Rıfat Çelik İlk Okulu Spor Salonu - Eryaman
Lokasyon Enlem39.9887
Lokasyon Boylam32.6312
Web sitesi www.abcsporkulubu.com/