Eryaman Rehberi

Tunahan Mh. Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi

  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi
  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi
  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi
  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi
  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi
  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi
  • Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi

Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi Hakkında

Sayın Kat Maliki; 

Aidat bedelleri Ziraat Bankasında kat malikleri adına açtıkları ve “Üye Sicil No”dan otomatik ödeme talimatı verdikleri hesaptan toplam ödenmesi gereken bakiyenin bulundurulması durumunda her ayın 25’inde çekilmektedir. (25’i hafta sonuna geldiğinde ilk iş günü çekilir) 

Ziraat Bankasına yapılan ödemelerde kısmi tahsilat yapılmamaktadır. Aylık aidat bedeli tutarı ve varsa bir önceki aydan kalan borç tutarı toplamı yatırılması gerekmektedir. Eksik ödeme yapan kat maliklerinin hesabından aidat bedeli tahsil edilemeyecektir. Bu sebepten aylık ödenmesi gereken toplam bedelin zamanında ve tam olarak ödenmesi gerekmektedir. 

Ayrıca hesap açılmadan da Türkiye’nin herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden ödeme alternatifiniz de bulunmaktadır. Ödemenin yapılabilmesi için “Kurumsal Tahsilat / Eryaman 4.Etap Yönetim / Üye Sicil No” işlemlerinin bankada yapılan ödemede belirtilmesi gerekmektedir. Bu işlem her ayın en geç 25’ine kadar yapılmakta olup, banka tarafından masraf, havale adı altında herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir. 25’inden sonra ödeme yapılamayacağından bu tarihte ödeyemeyen kat malikleri gecikme bedeli ile birlikte bir sonraki ayın aidatıyla beraber en geç 25’ine kadar ödeyebilecektir. 

Aidat bedelini belirtilen tarihte ödemeyen (her ayın 25’i son gün) kat maliklerine K.M.K’nun 20.maddesi ve Yönetim Planının 48.maddesi gereği % 5 gecikme faizi uygulanır. Ayrıca iki aylık aidat borcu olan kat malikleri hakkında icra takibi işlemi yapılmaktadır. İcra işlemi yapılmadan önce kat maliklerine, etap yönetimi tarafından mevcut telefonlardan ulaşılarak durum bildirilmektedir. Bu sebepten etap yönetimindeki telefon bilgilerinizin güncelleştirilmesi önemle rica olunur. Bilgi verilen kat malikleri belirtilen sürede borcunu ödemediği taktirde icraya gönderilecektir. İcraya giden kat maliklerinden icra dosyasına mahsuben bankadan tahsilat yapılmamaktadır. İcra tahsilatları İcra Müdürlüğü veya anlaşmalı Avukat tarafından yapılmaktadır. 

634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri gereğince; kat malikleri, tebligat adreslerindeki değişikliği Eryaman 4.Etap Toplu Yapı Yönetimi’ne bildirmekle yükümlüdür. Aksi halde kat malikinin yönetimdeki mevcut adresine yapılan tebligat kat malikinin kendisine yapılmış sayılmaktadır.Satılık ve Kiralık Emlak Ekle
Bilgiler
Eryaman 4. Etap Toplu Yapı Yönetimi Tunahan Mh., Eryaman
Telefon Telefon (312) 282 3825
Faks Faks(312) 282 3826
Posta Kodu Posta Kodu06793
Adres Kodu Adres: Eryaman Tunahan Mah. 4.Etap Toplu Yapı Yönetimi 17638 Ada 5.Blok No:1 4.Etap Eryaman / ANKARA
Lokasyon Enlem39.9869
Lokasyon Boylam32.6250
Web sitesi http://www.eryaman4.com/default.asp
E-posta yonetim@eryaman4.com