Eryaman Rehberi

Eryaman C'viz Cafe Bistro

  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO
  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO
  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO
  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO
  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO
  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO
  • Eryaman C'VİZ CAFE BİSTRO

Eryaman C'viz Cafe Bistro Hakkında

C'VİZ nasıl kırıldı?

C’VİZ’ in serüveni bundan 12 yıl önce, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmanın Ankara’ daki ilk şubesi olmakla başladı. İlk olarak TUNALI HİLMİ Caddesi’ nde müşterileriyle buluşularak başlayan bu serüven ardından GOP şubesi’ nin açılmasıyla daha da güçlendi. On yılı aşkın süredir kazandığı bilgi birikimi ve deneyimini müşterilere kendi üretimiyle sunmak arzusunda olan ekibimiz, bundan 4 yıl önce, alanında uzman bir ekip ve en yüksek üretim standartlarını sağlayan fabrikasıyla kendi markasını yarattı ve CVİZ doğdu. 

Son olarak üçüncü şubesi olan ‘TURAN GÜNEŞ C’VİZ’ in Eylül ayında hizmete girmesiyle daha da büyüyen ve genişleyen C’VİZ, sektörde kendinden emin adımlarla, arkasındaki profesyonel ekiple büyümeye devam ediyor. 

C’VİZ’ de tattığınız eşsiz lezzetlerin arkasındaki en büyük sır, üretimin REVERSE OSMOSİS sistemi olarak adlandırılan su arıtım sistemiyle gerçekleştirilmesidir. Bu sistem sayesinde tüm ürünler doğal lezzetinde taze ve tat erozyonuna uğramadan sizlere sunulur. 

C'VİZ lokal lezzetlerin, onlara en iyi derecede hakim olan hünerli ellerden çıkacağını bilir. Bu nedenle tatlı alanında Antepli, pasta alanında da usta Karadenizli ellerle çalışır. İşin ehli ustalarına en yüksek üretim standartlarını ve en hijyenik ortamı sağlayarak, bu hünerli ellerin mutfakta yarattığı mucizeleri güvenle sofranıza taşır. 

Tadına doyulmaz baklavalarıyla müşterilerini ‘BAKLAVA YEME SANATI’ ile tanıştıran C’VİZ, sütlü tatlıları, dondurmaları, küçük pastaları, unlu mamulleri, tartları, yaş pastaları ve özel günleriniz için hazırlanan özel pastalarıyla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün sayarak hizmetine devam eder. Bu keyifli ve insan sağlığı açısından bir o kadar da büyük sorumluluk taşıyan çalışmalarımızda en büyük mutluluğumuz, müşterilerimizden gelen olağan üstü güzel değerlendirmeler ve takdirlerdir. 

C’VİZ Cafeler, kendi üretimi olan ürünlerinin yanı sıra, kahvaltı ile başlayıp her damak zevkine hitap eden zengin menüsüyle de müşterilerine hizmet verir. Çok kısa zamanda sektörde ilk 5 e girmeyi başaran C’VİZ, edindiği bu büyük başarıyı aynı titizlikle ve aynı kalitede artan C’VİZ şubeleriyle, sizlerden aldığı güçle sürdürme amacındadır. 

Baklava Sanatı
En önemli geleneksel Türk lezzetlerinden biri olan baklava, C'VİZ'de işi en iyi bilen Antepli ustalarca üretiliyor, tüm malzemeleri özel olarak ayrı yörelerden getirtiliyor.

Gerçek Gaziantep baklavasının oluşması için Şanlıurfa'nın yöresel özel tereyağı sade yağa dönüştürülüyor. Antep'in en kaliteli unları ile harmanlanıyor. Yine Antep'te özel olarak yetiştirilen Antep fıstğı ve Niksar'ın özel cevizi ile birleşiyor.

Özel Pastacılık

CVİZ'de birbirinden lezzetli ve renkli yaş pastalar günlük olarak üretiliyor ve sizlere günlük olarak sunuluyor. Dünya mutfağından özenle seçilmiş pastalar, ülkemizin en kaliteli çikolatalarıyla buluşuyor ve pastacılıkta uzman şeflerin yaratıcılığıyla eşsiz lezzetlere dönüşüyor.

Sütlü Tatlı ve Dondurma

Birbirinden lezzetli sütlü tatlılar için C'VİZ, tüm malzemeleri kendi yörelerinden getiriyor. Hergün taze alınan süt, analizi merkezlerinde test edildikten sonra kullanılıyor ve geçmişimizin en güzel tatları en taze haliyle sizinle buluşuyor.
Satılık ve Kiralık Emlak Ekle
Bilgiler
Eryaman C'viz Cafe Bistro
Eryaman C'viz Cafe Bistro
Telefon Telefon (312) 280 3255
Posta Kodu Posta Kodu06793
Adres Kodu Adres: Göksu Mah.1. TBMM Cad. Göksu AVM No: 57/43 Eryaman/ Etimesgut / ANKARA
Lokasyon Enlem39.9867
Lokasyon Boylam32.6469
Web sitesi www.cviz.com.tr
E-posta info@cviz.com.tr