Eryaman Güzelkent İlkokulu

  • Eryaman Güzelkent İlkokulu
  • Eryaman Güzelkent İlkokulu
  • Eryaman Güzelkent İlkokulu
  • Eryaman Güzelkent İlkokulu

Eryaman Güzelkent İlkokulu Hakkında

Mehmet Şakir ONUR - Okul Müdürü

İhsan KOCAOĞLU - Müdür Yardımcısı

Hacettepe Üniversitesi İİBF Maliye bölümünden 1990 yılında mezun oldu.Çeşitli sektörlerde görev yaptı.Halen Güzelkent İlkokulu´nda müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Cemal KAHRAMAN - Müdür Yardımcısı

GÜZELKENT İLKOKULU

Okulumuz Etimesgut İlçesi Güzelkent Mahallesi içinde Güzelkent İlköğretim Okulu olarak binasında 2003 tarihinde hizmete girmişitr. Adını bulunduğu mahalleden almıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 32 derslikli tip proje olarak yaptırılmıştır.2012-2013 Eğitim Öğretim yılında okulumuz GÜZELKENT İLKOKULU ve GÜZELKENT ORTAOKULU olarak ikiye ayrılmış olup sabah Ortaokullar öğleden sonra İlkokullar olmak üzere ikili eğitim yapmaktadır.
Okulumuzun alanı  12000m2 olup okulun temel eğitim binası 1170 m2 dir.
Okulumuz bahçesinde Etimesgut Belediyesi tarafından yapılan futbol, basketbol ve oyun alanlarını kapsayan spor kompleksi ile çok amaçlı salonumuz bulunmaktadır. Okulumuzun bahçesi her yıl yapılan ağaç dikim çalışmalarıyla yeşillendirilmeye çalışılmaktadır.

Vizyon

Gelecek Biziz… Ata’nın ışığında, ileri hep ileri, Ufukları aşarız, erdemli ve bilgili, Farkındayız nerdeyiz; neresi hedefimiz, Akıldır ve bilimdir cesaret kaynağımız, Bu bayrağı taşırken yürekler coşku dolu, Hazırız geleceğe.

Misyon

Biz Çocuklarımızı, Modern eğitim ortamında; özverili ve deneyimli öğretmen kadromuzla, hızla gelişen ve değişen çağa uyumlu, ahlaki değerlerine sahip çıkabilen, ilkeli, eğitimli, özgüvenlerini kazanabilmiş, yaratıcı gençler olarak yetiştirmek için varız.

Kaynakça: www.meb.gov.trSatılık ve Kiralık Emlak Ekle
Bilgiler
Eryaman Güzelkent İlkokulu
Eryaman Güzelkent İlkokulu
Telefon Telefon (312) 283 6515
Faks Faks(312) 283 6535
Adres Kodu Adres: Güzelkent mah.18494 ada 514. sok. no8 Eryaman ETİMESGUT/ANKARA
Lokasyon Enlem39.9924
Lokasyon Boylam32.6132
Web sitesi http://guzelkentilkokulu.meb.k12.tr