Eryaman Rehberi

Eryaman Kerem Aygün Derhanesi


Eryaman Kerem Aygün Derhanesi Hakkında

Çağdaş Atatürkçü düşünceleri kökleştirmek ve başarılı ,sağlıklı nesiller yetiştirmeye katkıda bulunmak amacıyla yola çıkan dershanemiz ,gelişen , değişen dünyada öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek için çalışmaktadır.Eğitim ve öğretim sürecinde öğrencilerimizin her türlü sıkıntısı ile ilgilenen ve onları hayata hazırlamayı amaç edinen dershanemizde tecrübeli kadromuz öğrencilerimizle iyi diyaloglar kurarak onların sıkıntılarına yardımcı olmaktadır.

Fiziki koşulların eğitim sürecine katkılarını bildiğimizden öğrencilerimize en iyi ortamı oluşturmak için dershanemizi en iyi şekilde donatmaya ve huzurlu sağlıklı bir ortam oluşturmaya çalıştık .

Kerem Aygün Dershanesi öğretmen – veli – idare işbirliğiyle öğrencilerini en sağlıklı şekilde sınavlara hazırlamayı ilke olarak benimsemiştir.Bu nedenle ‘’ofis saati ‘’ uygulamasıyla her hafta sonu öğretmen – veli görüşmeleri gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca belirli periotlarda idareciler – rehberlik servisi – veli görüşmeleri yapılarak öğrencilerimizin durumları değerlendirilmektedir.

Her hafta yapılan deneme sınavlarının değerlendirmeleri konusunda veliler bilgilendirilip ‘’çizgi altı ‘’olan öğrencilerimize eksiklerini tamamlama çalışmaları bizzat deneyimli ders öğretmenleri tarafından yaptırılmaktadır .

Binlerce öğrencinin sınav maratonunda yarıştığı günümüz eğitim sisteminde öğrencilerimize en iyi ve etkili eğitimi vermeyi amaç edinen dershanemiz güçlü kadrosu ile yanınızda olmaya devam edecektir.

Kerem Aygün Dersahanesi ilkeli ,disiplinli,yenilikçi ve gelişen eğitim anlayışını sürdürecek ve daha birçok öğrencimizin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.
Bu yolda olan öğrencilerimize başarılar dileriz.

Sayın Veli,

Öğrencilerimizin gerçek performansını ortaya çıkarmak ve onların en iyi sonuçları almalarını sağlamak için yıllarca beraber çalıştığım aynı sınıfın havasını teneffüs ettiğim ve öğretmenliklerine inandığım başarıya endeksli "öğretici" kadromuzla eğitimin hizmetindeyiz.
Satılık ve Kiralık Emlak Ekle
Bilgiler
Eryaman Kerem Aygün Derhanesi
Eryaman Kerem Aygün Derhanesi
Telefon Telefon (312) 280 0355
Telefon Telefon(312) 280 0356
Adres Kodu Adres: Eryaman 1.Etap Aktürk İş Merkezi Eryaman /Ankara
Lokasyon Enlem39.9716
Lokasyon Boylam32.6386
Web sitesi www.keremaygundershanesi.com
E-posta kubilay@keremaygundershanesi.com